List of products by brand Manfrotto

Z siedzibą w północnych Włoszech w Cassola, Manfrotto projektuje, produkuje i sprzedaje szeroką gamę aparatów fotograficznych i sprzętu oświetleniowego dla profesjonalnych rynków fotograficznych, filmowych, teatralnych, rozrywkowych i wideo. Linia produktów obejmuje szeroką gamę statywów i głowic do aparatów, statywów oświetleniowych i akcesoriów.

Produkty Manfrotto są sprzedawane przez własne firmy dystrybucyjne Manfrotto Distribution w Chinach, Francji, Niemczech, Hongkongu, Włoszech, Japonii, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Holandii, a także przez niezależnych dystrybutorów w ponad 65 krajach na całym świecie! Niezrównana siła międzynarodowej sieci dystrybucji i wysiłek zespołu między firmą a dystrybutorami jest kluczowym elementem sukcesu linii. Spółki dystrybucyjne należące do grupy zapewniają bezpośredni dostęp do rynku, trendów i wymagań, co jest niezbędne do utrzymania pozycji lidera w zakresie rozwoju i innowacji.

Tradycją Manfrotto stało się ciągłe inwestowanie w najnowsze technologie wraz z ciągłą oceną asortymentu, potrzeb produkcyjnych i trendów konsumenckich. Polityka ta utrzymuje najwyższe standardy jakości na wszystkich etapach i wyznacza standardy, którymi kierują się inni.

Produkty Manfrotto są wytwarzane przez jednostki Manfrotto Supports i Manfrotto Bags.

Aktywne filtry

Łącznik do dwóch 035 z gwintem 1/4"

Standardowa śruba 1/4 '' lub 3/8 '' i zatrzaskuje się w gnieździe Super Clamp Adapter 3/8 '' Super Clamp Wykonane z mosiądzu Wszechstronne zastosowanie 5,4cm wysokości

24,71 zł

LITE-TITE Przegub z mocowaniem na parasol

Sprytny adapter pasujący do każdego stojaka Manfrotto Wykonane z mocnego i lekkiego aluminium Pełen obrót dzięki obrotowej głowicy Ergonomiczne uchwyty ułatwiające zakładanie i dokręcanie Zawiera kompatybilne, wyjmowane ćwieki

150,66 zł

Łącznik do S. Clamp

Do użytku z systemem Super Clamp Posiada otwór do włożenia linki zabezpieczającej Wykonane z aluminium

43,85 zł