Gwarancja

Nasze produkty objęte są naszą standardową 12 miesięczną gwarancją udzielaną od dnia transakcji. Każdy produkt jest w pełni objęty gwarancją Udengo. Gwarancja obejmuje naprawy lub wymianę wadliwych części. Chętnie wymienimy również wadliwe produkty w ciągu 30 dni od daty dostawy. Po tym okresie musisz skorzystać z gwarancji.

Niniejsza gwarancja nie obejmuje uszkodzeń produktów wynikających z niewłaściwej instalacji, wypadku, nadużycia, niewłaściwego użytkowania, zaniedbania, klęski żywiołowej, nieprawidłowych warunków mechanicznych lub środowiskowych, kurzu lub jakiegokolwiek nieuprawnionego demontażu, naprawy lub modyfikacji.

Zwroty

Udengo oferuje 30-dniową politykę zwrotów. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z zakupu, możesz zwrócić go Udengo w ciągu 30 dni od daty zakupu, z zastrzeżeniem poniższych warunków i wyjątków.

Adres zwrotny:
Udengo.com
Kartuska 391 A
80-125 Gdańsk
Polska
tel. +48 720792186

Wszystkie zwracane produkty muszą być w nowym stanie, w oryginalnym niezmienionym opakowaniu i muszą zawierać wszystkie materiały pakunkowe, puste karty gwarancyjne, instrukcje obsługi i akcesoria. Udengo może zwrócić jedynie pierwotną cenę zakupu. Opłaty za wysyłkę i obsługę nie podlegają zwrotowi.